Tworzenie stron internetowych

Piotr Gerwatowski

WordPress Dev

Gerwatowsky studio

Często zadawane pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania skontaktuj się ze mną, za pomocą linków poniżej:

Każde zlecenie zostaje wycenione w sposób indywidualny, w oparciu o szczegółową rozmowę, w której poznam wszystkie Twoje oczekiwania. Przybliżony koszt usługi, możesz oszacować w kalkulatorze usług. Sugeruję jednak, abyśmy wszystkie szczegóły zlecenia uzgodnili podczas spotkania online lub rozmowy telefonicznej.

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych z indywidualnym projektem graficznym, dostosowanych do urządzeń mobilnych oraz zgodnymi z dobrymi praktykami web developmentu. Wykonam dla Ciebie:

– Stronę wizytówkę
– Stronę firmową
– Stronę informacyjną
– Sklep internetowy
– Landing page
– Portal/serwis

Obiecuję Ci, że nie będziesz czekać dłużej, niż możesz sobie na to pozwolić. Zawsze staram się realizować projekty priorytetowo, a o wszystkich opóźnieniach informuję z wyprzedzeniem. Jednakże, jeśli pilnie zależy Ci na stworzeniu strony, zrobię wszystko, aby wydarzyło się to tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Tak wystawiam fakturę VAT.
Wykorzystuję do tego portal useme.com/pl. Działa to w następujący sposób: UseMe wystawia Tobie fakturę VAT, a ze mną rozlicza się za pomocą Umowy o Dzieło. W zamian za pośrednictwo pobiera niewielką prowizję, jednakże nie jest ona odczuwalna dla Twojej strony, prowizja zostaje pobrana od mojej stawki netto.
Przykład: 1000 zł netto – Do zapłacenia FV = 1230 zł, ja otrzymuję 861,50 zł (55 zł podatek PIT, 83,50 prowizja useme).

 

Jest również możliwość podpisania ze mną Umowy zlecenia i rozliczenia się na jej podstawie.